ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 056 79 40 304

Контакт-центр056 79 40 304

06.02.2017 / 08:24

Як передати показання лічильника газу

Споживачам природного газу варто пам’ятати про необхідність вчасно передавати показання лічильника газу. Відповідно до нового кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року, споживач зобов`язаний щомісяця, станом на 1-ше число, самостійно фіксувати показання приладу обліку газу і надавати інформацію газорозподільній компанії. Аби зафіксовані дані правильно відобразились в платіжці, їх треба передавати якомога оперативніше – до 5-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

Cпоживач зобов`язаний щомісяця, станом на 1-ше число, самостійно фіксувати показання приладу обліку газу і надавати інформацію газорозподільній компанії

Cпоживач зобов`язаний щомісяця, станом на 1-ше число, самостійно фіксувати показання приладу обліку газу і надавати інформацію газорозподільній компанії
ФОТО: 104.ua

На сьогодні споживачі газу мають можливість передавати показання лічильника декількома способами, в тому числі і дистанційними, що значно полегшує і прискорює обмін даними:

  • за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua. Для цього Вам необхідно зареєструватися або увійти до кабінету, якщо Ви вже зареєстровані;
  • електронною поштою на адресу contact@dp.104.ua;
  • через короткий смс-номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».

Успішно передані показання лічильника відобразяться на особовому рахунку споживача протягом трьох днів. Якщо клієнт отримав відповідь «Неправильний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу.

  • вказати показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі за попередній місяць. Як правильно заповнити квитанцію читайте тут.
  • зателефонувати до контакт-центру та скористатись автоматизованою системою IVR. Автовідповідачем керувати легко, оскільки інформація надається у вигляді тематичних блоків. Щоб залишити показання лічильника, потрібно натиснути цифру «2». Потім, користуючись підказками голосового меню, ввести номер особового рахунку та показання.

При передачі даних лічильника через контакт-центр потрібно повідомити:

  • Ваше прізвище, ім`я, по батькові;
  • номер особового рахунку (або адресу);
  • фактичні показання лічильника.

При передачі показань через Особистий кабінет, вже за годину споживач зможе побачити оновлені дані – на сьогодні це найоперативніший спосіб. Для рознесення даних, переданих через контакт-центр або електронну пошту, знадобиться декілька днів.

Як зареєструватись в Особистому кабінеті читайте тут.

Компанія сподівається на свідомість і відповідальність своїх споживачів. Адже, організованість у питанні вчасної передачі фактичних показань лічильника газу і своєчасної оплати – 100-відсоткова гарантія коректного обліку спожитого природного газу та економії часу.

За даними операторів: Вартість відправлення SMS на номер 7104 для абонентів мережі ПрАТ "Київстар" становить 1.00 грн грн, ТОВ «лайфселл» (lifecell) – 1.00 грн, ПрАТ "МТС Україна" (МТС і Vodafone) - 1.00 грн. Тарифи зазначені з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду.