ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 056 79 40 304

Контакт-центр056 79 40 304

24.03.2020 / 09:23

Понад 62 тисячі клієнтів «Дніпропетровськгаз збут» користуються чат-ботом у Viber

За допомогою онлайн-сервісу 7104ua у Viber клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» можуть передавати показання лічильника, перевіряти стан особового рахунку та сплачувати за газ.

Сплатити за спожиті кубометри можна використовуючи Viber-bot 7104UA

Сплатити за спожиті кубометри можна використовуючи Viber-bot 7104UA
ФОТО: ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"

Віднедавна рахунки за блакитне паливо доступні у форматі PDF. Щоб сплатити за послугу, треба завантажити документ. Під одним акаунтом у Viber можна зареєструвати відразу п'ять особових рахунків.

«Сучасний ритм життя дуже швидкий і насичений. Людям не хочеться витрачати зайвий час на очікування в чергах. А вайбер-бот – це зручно та просто, особливо, якщо смартфон завжди із собою», - говорить директорка ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь.

Щоб приєднатися до 7104ua у Viber, треба відсканувати QR-код. Чат-ботом вже користуються понад 62 тисячі споживачів ТОВ «Дніпропетровськгаз збут». Серед переваг онлайн-сервісу: миттєва оплата послуг у режимі 24/7, відсутність черг та безпека грошових операцій.

Між тим, найпопулярнішим онлайн-сервісом для споживачів досі є «Особистий кабінет» на сайті 104.ua. Там можна написати повідомлення газовій компанії, замовити зворотний дзвінок Контакт-центру, завантажити та роздрукувати квитанцію на оплату газу, а також відкрити додаткову вкладку «Доставка газу». «Особистим кабінетом» користуються майже 520 тисяч клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз збут».