ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 056 79 40 304

Контакт-центр056 79 40 304

24.10.2018 / 08:16

Бізнес-клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» отримали онлайн-доступ до своїх особових рахунків по газу

З жовтня 2018 року комерційні споживачі природного газу Дніпропетровської області мають можливість контролювати стан своїх особових рахунків за допомогою сервісу «104 бізнес онлайн». Новий сервіс доступний на сайті 104.ua. Після простої процедури реєстрації комерційні споживачі природного газу зможуть працювати зі своїм особовим рахунком за газ цілодобово та прямо із офісу.

Бізнес-клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» отримали онлайн-доступ до своїх особових рахунків по газу

ФОТО: 104.ua

Кожен комерційний клієнт ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут», на чиє ім'я відкрито особовий рахунок, можуть використовувати системи електронного документообігу «104 Бізнес онлайн» - як із постачальником газу, так із оператором ГРМ. Завдяки цьому вони отримають можливість підписання актів з ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» за допомогою ЄЦП, коригування планових обсягів, внесення показань лічильника, перегляд історії платежів. Тож відтепер комерційні споживачі можуть отримати онлайн-доступ до своїх даних із абонентській бази компанії.

«Запуск «104 Бізнес онлайн» масштабна подія як для комерційних споживачів газу, так і для нашої компанії. Цей сервіс дозволяє клієнтам значно заощаджувати свій час і миттєво отримувати актуальну інформацію щодо стану свого Особового рахунку, - коментує директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь. – Комерційні клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» вже встигли оцінити переваги нового сервісу. Очікується, що вже за шість місяців у «104 Бізнес онлайн» зареєструються 50% комерційних споживачів Дніпропетровщини».

Консультації щодо роботи із «104 Бізнес онлайн» надають персональні менеджери ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Інструкції для користувачів розміщено у меню кабінету.

Зверніть увагу, що сервіс «104 Бізнес онлайн» на початку буде працювати в тестовому режимі. Якщо вам потрібна консультація з питань реєстрації та користування кабінетом 104 Бізнес онлайн - зверніться до вашого персонального менеджера у газовій компанії. Про технічні проблеми повідомляйте службі технічної підтримки biz.support@104.ua.